Osobiste przemyślenia

Luty 2017 – podsumowanie na blogu

Luty 2017, choć krótszy niż w zeszłym roku, pozostał tak samo leniwy 🙂 W tym miesiącu stworzyłam dla Was tylko 11 wpisów, po styczniowym szaleństwie to spory spadek formy, ale wiecie jak jest… W naszej rodzinie to bardzo urodzinowy miesiąc. Co weekend to impreza, to i czasu na pisanie mniej. Może za miesiąc poprawię swój wynik, a tymczasem zapraszam do przeglądania, jak zapisany był mój luty 2017.

Luty 2017 – podsumowanie na blogu

 

1 lutego – Matki wyznają, że sporo grzeszków mają

Powiedziałaś kiedyś przy dziecku coś, czego później bardzo żałowałaś? My również! Poznaj najszczersze wyznania mam, które odważyły się podzielić ze mną swoimi historiami. Być może Twoje wyrzuty sumienia nieco się zmniejszą.

3 lutego – Kiedy przyjedzie tata? Właśnie. Kiedy?

Możesz już nie kochać byłego męża, ale Twoje dzieci nadal za nim tęsknią. Gdy kolejny raz pytają: Kiedy przyjedzie tata? Zagryzasz wargi, bo musisz im powiedzieć, że…

5 lutego – Styczeń 2017 – Podsumowanie na blogu

Choć luty 2017 był wyjątkowo leniwy, w styczniu dałam czadu! Jeżeli jesteś ciekaw, jak dużo artykułów udało mi się naskrobać i o czym najczęściej się wypowiadałam, nie omijaj tego wpisu!

12 lutego – Nasze Walentynki – odkryj z nami ich magię

Piękny, subtelny, wzruszający. Zupełnie inny niż wszystkie. Moje stałe czytelniczki były zachwycone. Nie znały mnie dotąd od tej strony. Gorąco polecam, ten wpis rozgrzewa serce niczym kubek gorącej czekolady.

14 lutego – Masz dziwne nawyki i rytuały? Nie jesteś sam!

Najdziwniejsze nawyki i rytuały, jakie posiada każda z nas. Mnóstwo przykładów, niektóre zabawne, inne… PRZERAŻAJĄCE.

15 lutego – Mama, dlaczego jesteś taka mała?

Są pytania, na które niepełnosprawny rodzic nigdy nie jest gotów w 100%. W tym wpisie opowiedziałam Wam, jak reagują dorośli i dzieci w obliczu cudzej inności. I jakie kłopoty nieraz to sprawia.

17 lutego – Na kozetce u blogera

Luty 2017 był miesiącem pełnym wyznań ze strony czytelników. A ja powiem tak: nie zwierzasz się obcemu spotkanemu na ławeczce w parku, to nie rób tego w internecie. Nie szukaj pomocy wśród nieznajomych. Mogą ci zaszkodzić!

20 lutego – Macierzyństwo to (nie)ściema

Poruszający list mojej Czytelniczki, która podzieliła się ze mną swoimi obawami odnośnie macierzyństwa. Czy zdecyduje się wreszcie na spełnienie marzeń?

22 lutego – Błędy początkującego blogera, które popełniałam z uporem maniaka

Czy wiesz, że byłam kiedyś bardzo upartą początkującą blogerką? Każdy z nas popełnia błędy. Grunt to umieć je naprawić.

24 lutego – Przyjdź już Wiosno! Opowiem Ci co będziemy razem robić

Miły, lekki wpis, idealny do poczytania przy kawce, w pierwszych promieniach wiosennego słońca.

28 lutego – Kocie drobiazgi dla mar(kot)nej Aryi

Moja kotka mocno zaniemogła, co się stało i dlaczego? Dowiesz się z ostatniego lutego wpisu.

Nie był to szczególnie zapracowany miesiąc, ale myślę, że niedługo się poprawię. Mam nadzieję, że dzięki tej liście trafisz na wpis, który przez przypadek pominęłaś. A to przez zabieganie, a to przez sprytne sztuczki Facebooka, który ukrywa przed tobą moje wpisy, żebym mu płaciła za reklamowanie fanpage Pani Miniaturowa. Czy wiesz, że gdy czytelnicy nie reagują i nie komentują wpisów ze stron, jakie ukazują im się na Facebooku, to po jakimś czasie ten niebieski potwór zaczyna ukrywać wszystkie wpisy z tych stron przed nimi? Dlatego właśnie Twoja aktywność na fanpage jest taka ważna. Dziękuję!

Skip to content