O mnie

Pani Miniaturowa wygląd
Przedstawiam Ci Panią Miniaturową!

Mam na imię Agata, piszę do Ciebie z Opola. Moim znakiem rozpoznawczym jest wzrost. Nie zobaczysz mnie, ale z pewnością usłyszysz. Chodzące logo, marka sama w sobie -> Pani Miniaturowa <- Jako osoba z niepełnosprawnością jestem szamponem 2 w 1. No wiesz, niepełnosprawna, a na dodatek niskorosła. Na szczęście z mojego największego kompleksu udało mi się stworzyć mój największy atut, który jest moją mocą!


Nie masz czasu na pitu pitu?
Jesteś zainteresowany w jakich mediach występowałam i gdzie się wypowiadałam?
Zajrzyj do zakładki Miniaturowa w mediach i gościnnie.
Jesteś moim przyszłym Pracodawcą? Zapraszam tutaj Kontakt i współpraca.

OK, lecimy dalej! 🙂

o mnie z blogerami

Obok mnie nie da się przejść obojętnie. Świetnie ogarniam w ludzi, ja stoję i gadam, a oni się śmieją. Gdyby poczucie humoru i cięty język były nielegalne, odsiadywałabym dożywocie. Jestem niczym Szeregowy z Pingwinów z Madagaskaru, niby nikt taki, ale rozbraja innych swoim urokiem.

o mnie kobiety blogosfery 22

W życiu prywatnym jestem mamą prawie 10-letniego mężczyzny, który już mnie przerósł (hurra!), a kogoś normalnego udaję w biurze, gdzie pracuję zarabiając na swoje kaprysy. Mam chłopaka, prawdziwego rycerza, survivalowca i Człowieka Lasu w jednym. Przeczę wszelkim prawom fizyki, bo zostałam absolwentką Politechniki Opolskiej, bez uprzedniego znalezienia sobie męża na uczelni #suchar. Nauczono mnie, że zawsze mam sobie dawać radę, bez względu na wszystko. Wpojono mi, że mam próbować pokonać każdą kłodę jaką życie rzuci mi pod nogi oraz przeskoczyć każdą barierę, która przede mną wyrośnie. I to właśnie robię! Próbuję. Staram się. I mam nadzieję, daję dobry przykład innym. Nie tylko osobom niepełnosprawnym! 

o mnie miniaturowa Agata

Cóż więcej o mnie? Na blogu poruszam tematy trudne, kontrowersyjne, osobiste, ale nie stronię też od pisania w nieco przyjemniejszym, ciepłym tonie. Mam bardzo specyficzne poczucie humoru, większość postów na tej stronie ma charakter humorystyczny, nie uznaję też tabu. Napisać o seksie niepełnosprawnych? Nie ma sprawy. Pozować do sesji? Proszę Cię bardzo. Zmotywować Czytelników? Jasna sprawa! Chętnie dzielę się swoją opinią – subiektywną opinią! Nie jestem dziennikarzem, dlatego nie muszę być obiektywna, weź to pod uwagę 🙂 To co, zaczynamy? Teraz Twoja kolej opowiedzieć mi coś sobie.

Jeżeli pragniesz się ze mną skontaktować pisz do pani.miniaturowa@gmail.com

Znaleźć mnie można także na:
Facebooku Pani Miniaturowa

Google+ Pani Miniaturowa
Instagramie Miniaturowa
Twitterze Pani Miniaturowa

Nie zapomnij odwiedzić mojego sklepiku online –> Miniaturowy Szopsklepik

Pozdrawiam,
Pani Miniaturowa