O mnie

o mnie
O mnie? Przedstawiam Ci Panią Miniaturową!

Mam na imię Agata, piszę do Ciebie z Opola. Moim znakiem rozpoznawczym jest wzrost. Nie zobaczysz mnie, ale z pewnością usłyszysz. Jestem chodzącym logo, marką samą w sobie – jestem Panią Miniaturową. Obok mnie nie da się przejść obojętnie. 

W życiu prywatnym jestem mamą fajnego dziewięcioletniego mężczyzny. Jestem absolwentką Politechniki Opolskiej, która na swoje kaprysy zarabia za biurkiem, jako specjalista ds. logistyki. Jestem osobą niepełnosprawną, a na dodatek niskorosłą. Taki mój pakiet 2 w 1. Mimo to, nauczono mnie, że zawsze mam sobie dawać radę, bez względu na wszystko. Wpojono mi, że mam próbować pokonać każdą kłodę jaką życie rzuci mi pod nogi oraz przeskoczyć każdą barierę, która przede mną wyrośnie. I to właśnie robię! Próbuję. Staram się. I mam nadzieję, daję dobry przykład innym. Nie tylko osobom niepełnosprawnym!

Cóż więcej o mnie? Na blogu poruszam tematy trudne, kontrowersyjne, osobiste, ale nie stronię też od pisania w nieco przyjemniejszym, ciepłym tonie. Mam bardzo specyficzne poczucie humoru, większość postów na tej stronie ma charakter humorystyczny, nie uznaję też tabu. Napisać o seksie niepełnosprawnych? Nie ma sprawy. Pozować do sesji? Proszę Cię bardzo. Zmotywować Czytelników? Jasna sprawa! Chętnie dzielę się swoją opinią – subiektywną opinią! Nie jestem dziennikarzem, dlatego nie muszę być obiektywna, weź to pod uwagę 🙂 To co, zaczynamy? Teraz Twoja kolej opowiedzieć mi coś sobie.

Jeżeli pragniesz się ze mną skontaktować pisz do pani.miniaturowa@gmail.com

Znaleźć mnie można także na:
Facebooku Pani Miniaturowa

Google+ Pani Miniaturowa
Instagramie Miniaturowa
Twitterze Pani Miniaturowa

Nie zapomnij odwiedzić mojego sklepiku online –> Miniaturowy Szopsklepik

Pozdrawiam,
Pani Miniaturowa

(Wizyt 10 101 times, 3 wizyt dzisiaj)