O mnie

o mnie
O mnie? Przedstawiam Ci Panią Miniaturową!

Mam na imię Agata. Moim znakiem rozpoznawczym jest wzrost, do którego idealnie wręcz pasuje określenie miniaturowa – stąd właśnie pomysł na nazwę bloga.O mnie

Jak można się domyślić, jestem osobą niepełnosprawną, lecz to w zupełności nie przeszkadza mi w prowadzeniu normalnego życia. Urodziłam cudowne dziecko, zdobyłam wyższe wykształcenie, zostałam pracownikiem prężnie rozwijającej się lokalnej firmy – dokładnie w tej kolejności. Jestem też dziewczyną wspaniałego mężczyzny, który ze wszystkich sił wspiera mnie we wszystkim co robię. Kocham i jestem kochana.
Poza pisaniem, moim drugim hobby jest biżuteria, którą obejrzeć możecie w galerii Miniaturowe Skarby. Mam nadzieję, że miło spędzicie czas na moim blogu.
Ach, a czy wspominałam, że mieszkam w Opolu?

Jeżeli pragniesz się ze mną skontaktować pisz do pani.miniaturowa@gmail.com

Znaleźć mnie można także na:
Facebooku Pani Miniaturowa

Google+ Pani Miniaturowa
Instagramie Miniaturowa
Twitterze Pani Miniaturowa

Moja przygoda z blogowaniem

Bloguję od dwunastego roku życia, na poważnie za pisanie wzięłam się po urodzeniu dziecka, w wieku niespełna dwudziestu lat. Moje artykuły zaczęto publikować w lokalnej prasie, co wykorzystałam, aby poprawić nieco sytuację osób niepełnosprawnych oraz rodziców z wózkami w naszym mieście.

Gdy rozpoczęłam studia porzuciłam pisanie dla miejskich portali, by w 2014 roku ponownie wrócić do blogowania. Po paru miesiącach zauważyłam, że i na tym polu potrafię zdobyć wiernych czytelników, w związku z czym podjęłam decyzję o założeniu bardziej profesjonalnego bloga Parzydełko – życie parzy, gdzie podpisywałam się jako Meduza.

Brnąc dalej w blogerski światek zdarzało mi się potknąć, lecz nigdy nie splamiłam się spamowaniem, czy trollowaniem innych. Parzydełko było swego rodzaju autoterapią, odskocznią od dnia codziennego, miejscem gdzie mogłam pozbyć się wszystkich negatywnych emocji dlatego…
…podjęłam decyzję o jego zamknięciu, aby nie żywić dłużej złych uczuć, a skupić się na pielęgnowaniu tych dobrych.

Pani Miniaturowa jest całkowicie nowym Ja. Nie byłoby jej, gdyby nie mój chłopak, który sprawił, że już nie chcę być marudną, parzącą Meduzą, tylko spokojną i uśmiechniętą Panią Miniaturową.

Fanów dawnej Meduzy uspokajam – to nadal jestem Ja, tylko szczęśliwsza jak nigdy dotąd.O mnie

Dziękuję wszystkim tym, którzy nieprzerwanie trwają u mego boku. Mam nadzieję, że jeszcze wiele wspólnych artykułów przed nami.

Chcesz poznać mnie bliżej? Zapraszam do lektury:

 Nazwa bloga i inne informacje

Kim jesteś Ty, kim jestem ja

Dziewczyna z wyrokiem: Niska!

– Dziwne fakty, których nie wiedzieliście

Pozdrawiam,
Pani Miniaturowa

(Visited 6 620 times, 1 visits today)