Najpopularniejsze blogowe teksty 2018 roku!

Kolejny raz przeglądam najpopularniejsze teksty z poprzedniego roku i doszłam do jednego wniosku. One powstają z emocji. Nic tak nie napędza weny, jak wzburzenie lub smutek. Gdy chcę coś powiedzieć na głos – robię to. Prędzej, czy później.

Zanim zacznę podsumowanie 2018 roku, mam pytanie. Czy będziesz mnie nadal czytać, gdy zacznę pokazywać więcej siebie? Jak żyję, gdzie się ubieram, co jemy, czym się bawimy? Koniecznie skomentuj tutaj lub na fanpage <– klik

Najpopularniejsze blogowe teksty 2018 roku!

 

Styczeń 2018

Czas studniówek – można bezkarnie targać łacha z lasek, które szykując się do balu wpędzają rodziców w długi. Nie mogłam przepuścić takiej okazji! Musisz wejść w ten artykuł, by obejrzeć, jak wyglądała 19 letnia Miniaturowa!!!one11!!! (fotka na samym dole) Przy okazji starałam się zachować trochę zdrowego rozsądku i opisałam kilka przykładów, jak uporałam się z szykowaniem do mojej studniówki.

Studniówka – ile kosztuje i czy muszą to być miliony?

Luty 2018

Nie lubię nadużywać słowa motywacja, ale tak – wpis miał motywować dziewczęta mające niską samoocenę i kompleksy. Tego rodzaju teksty kieruję do „siebie z przeszłości”. W nadziei, że przeczyta to nastolatka, której pomogę. By nie musiała mierzyć się ze swoimi problemami sama, tak jak ja kiedyś. Chciałabym, abyś wysłał ten wpis komuś, komu uważasz, że jest potrzebny.

Z takim ryjem nie wychodzę z domu – Błąd!

Marzec 2018

Ludzie lubią zbawiać świat. Szkoda tylko, że cudzym kosztem. Tak, to był wpis wyhodowany na moim wkurwie. Nie czytałeś? Koniecznie to nadrób i wyślij znajomym, bo temat jest ważny. Nawet sobie nie wyobrażasz, jakie to obciążenie, gdy orientujesz się, że ktoś próbował Cię molestować, bo myślał, że jesteś dzieckiem… 

Dorosła przynęta na pedofila

Kwiecień 2018

Niestety, ale smutne teksty przewijają się tutaj raz po raz. Macierzyństwo bywa bolesnym doświadczeniem., zwłaszcza niepełnosprawne, gdy nie jesteś w stanie nosić swojego dziecka i bardzo tego żałujesz.

Ja też chciałam być nosicielką – niepełnosprawne macierzyństwo

Maj 2018

Uczysz swoje dziecko, by nikomu nie dokuczało z powodu wyglądu, a pamiętasz, że Ty też nie masz prawa go ośmieszać i obrażać? Bardzo ważny temat! Koniecznie udostępnij dalej lub wrzuć na forum dla rodziców!

A czy ty fundujesz swojemu dziecku body shaming?

Czerwiec 2018

Czy każda ładna osoba jest głupia? Czy dbanie o siebie jest czymś złym? Słów kilka(naście) o zazdrości, która kształtuje nas pozytywnie! Czego zawsze zazdrościłam innym? A Ty?

Piękna będę, cała zielona z zazdrości!

Lipiec 2018

Wjechałam w temat body shamingu cała na biało. W lipcu poruszyłam problem hipokryzji nurtu body positive. Czy optymistyczne podejście do swojego ciała i wyglądu jest jednocześnie ostoją dla ludzi bezmyślnych? Koniecznie przeczytaj zanim skomentujesz!

Body positive w rozmiarze XXS – skandal i profanacja!

 

Sierpień 2018

W obliczy zmian, jakie szykowano odnośnie edukacji dzieci niepełnosprawnych, pokusiłam się o komentarz w sprawie. Starałam się nie oceniać pomysłu rządu. Po prostu opisałam, jak wyglądało nauczanie domowe z mojej perspektywy – dziecka uwięzionego w areszcie domowym…

Nauczanie indywidualne czy areszt domowy?

Wrzesień 2018

Trzeba być bezmózgiem, żeby śmiać się z koleżanki bojącej się wyjść po zmroku z domu, bo notorycznie pada ofiarą catcallingu. Dopóki w tym kraju będą osoby żartujące z tego, że kobiety są seksualnie napastowane na ulicy, przy braku sprzeciwu kogokolwiek, tak długo ten problem będę poruszała. Bo mnie już c**j strzela, że nie mogę swobodnie poruszać się po mieście, gdy wracam z imprezy. 

Catcalling – gdy zaczepia cię obcy mężczyzna

Październik 2018

Poklepanie po pleckach wszystkich singielek, które próbowano „sprzedać na targu niewolników”. Żeby kuzyn ciotki sąsiadki wreszcie miał się z kim ustatkować. To nic, że (bardzo)stary kawaler mieszka w melinie, pije, nie pracuje i się nie myje. Trzeba go wyswatać – najlepiej z tobą… Uwielbiam te teksty…

Ostatnia deska ratunku dla starego kawalera

Listopad 2018

Diabła z drinkiem ze święconej wody się spodziewaliście, ale nie tego, że Miniaturowa wjedzie w listopad w takim stylu! Dawno nie miałam takiej frajdy 🙂 To moja pierwsza metamorfoza, mam nadzieję, że nie ostatnia! Wpis pobił wszelkie rekordy!

Makijaż wieczorowy na specjalne okazje – Metamorfoza Miniaturowej

Grudzień 2018

Obrońcy moralności próbowali rzucać we mnie kamieniem za ten wpis. Nie trafili 🙂 Miniaturowa też chce czasem pisać na wesoło i żadna sztywna pupa mi nie zabroni, bo to jest moje miejsce w sieci, o!

Prezenty dla kochanka, i wymówki, na które mogłaś nie wpaść!

 

Uff, to by było na tyle. Najpopularniejsze teksty na blogu z 2018 roku – miesiąc po miesiącu. Znałeś je wcześniej? Jeśli nie, koniecznie nadrób lekturę! Wpisy wybrałam na podstawie statystyk bloga. Niektóre z moich artykułów biły inne o ponad tysiąc wyświetleń. Chciałabym zawsze mieć taki ruch na blogu – pomożesz? 🙂 Nie zapomnij odpowiedzieć na moje pytanie z początku tego wpisu!

 

Skip to content