Związki

Prezenty dla kochanka, i wymówki, na które mogłaś nie wpaść!

Najlepsze prezenty dla Twojej kochanki to był hit, lecz moje Czytelniczki domagały się wersji o kochanku 🙂 Najlepsze prezenty dla kochanka – rok temu obiecałam Wam ten wpis, więc najwyższy czas dotrzymać słowa!

Najlepsze prezenty dla kochanka

Karnet na siłownię

To absolutny must have dla Twojego kochanka. Oczywiście nie możemy pozwolić, żeby wyglądał lepiej niż teraz, bo zaraz Ci go jakaś żmija odbije! O nie! My dbamy o jego życie i zdrowie. Myślisz, że tak łatwo mu jest trzymać się parapetu po zewnętrznej stronie okna, gdy Ty tłumaczysz mężowi, że boli Cię głowa i może już iść z kolegami na piwo? Twój luby musi mieć silne ręce, by móc wisieć tyle minut, ile zajmie Twojemu mężowi skrobanie się ze zdziwienia po jajkach.

PS: Nie zapomnij wpuścić kochanka do domu.

Low budget life hack dla zaradnych:

Jak mąż wyskoczy do knajpy na jednego, dwa, ewentualnie siedem piw, poproś kochanka, żeby skopał Ci grządki i narąbał drewna. Mieszkasz w bloku? Spoko, wywieź go do koleżanki. Dobrem trzeba się dzielić.

Multitools

No wiesz? Multitools. Te takie dynksy i wihajstry do tentegowania tegesów. Kieszonkowe, z nożykiem, pilniczkiem i korkociągiem, żeby zawsze był gotowy otworzyć Ci butelkę wina. Pamiętasz, jak ostatnio komuś na ulicy strzeliła opona i tak się wystraszył, że to wraca Twój mąż, że aż się biedny w szafie zatrzasnął? Czterdzieści minut dłubaliście w drzwiach, zanim udało Ci się go uwolnić. Dzięki praktycznym narzędziom ta sytuacja nigdy więcej się nie powtórzy! Nie narażaj na niepotrzebny stres swojego kochanka!

Low budget life hack dla zaradnych:

Schowaj łom w szafie.

Wejściówki na Crossfit

Mąż zaczyna coś podejrzewać? Pokaż mu wejściówki na crossfit, które chcesz sprezentować swojemu kochankowi. Będzie myślał, że Twój nowy przyjaciel jest gejem. +100 punktów do kamuflażu. 

Low budget life hack dla zaradnych:

Zerżnęliście kłodę? (nie Twoją koleżankę!) Świetnie! Czas zrzucić węgiel do piwnicy 🙂 

Jazda Off Road 4 x 4

„Nie kupuj rzeczy, tylko kolekcjonuj wspomnienia”. Taaa…to modne powiedzonko wśród zwykłych ludzi. Ty będziesz miała pewność, że Twój prezent jest ultra praktyczny. Dlaczego? Dowiesz się, gdy usłyszysz znajomy dźwięk silnika samochodu Twojego męża, akurat, gdy będziecie mieli romantyczną schadzkę na odludziu, na łąkach lub pod lasem.

Low budget life hack dla zaradnych:

Pokaż mu Off Road w łóżku 🙂

Strój hydraulika/kuriera/kontrolera liczników…

Im więcej strojów tym lepiej! Gdy Twój mąż dziesiąty raz minie się w drzwiach z tym samym facetem, może zacząć coś podejrzewać. Nie zapomnij dokupić rekwizytów w postaci sztucznych wąsów, brody i kilku par okularów.  

Low budget life hack dla zaradnych:

Brak iskier w związku? Znajdź kochanka elektryka! Nie trzeba kupować stroju!

Kup wstążkę i…

Obwiąż się nią w dupie i połóż pod choinką. Na co najlepsze prezenty dla kochanka, skoro ma Ciebie?

Low budget life hack dla zaradnych:

Nie kupuj wstążki. Chyba, że masz kota. Wtedy kupienie wstążki zawsze jest dobrym pomysłem.

A może to Ty jesteś mężem i właśnie zastanawiasz się nad prezentem dla swojej kochanki? Zapraszam >tutaj< Satysfakcja gwarantowana!


Pani Miniaturowa, której nikt nie mówił, że z tego nie wolno żartować 😉

Skip to content