Majowe wspominki Miniaturowej

Jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku właśnie przeminął. Daleko mu było do idealnych pod kątem blogowania ale narzekać też nie mam na co, ponieważ napisałam dla Was 9 artykułów. Myślę, że były one dość ciekawe. Oto tematy, które poruszałam w tym miesiącu. Majowe wspominki czas zacząć!

Majowe wspominki Miniaturowej

2 maja – Ulubione książki, których lektura nigdy mnie nie znudzi

Niektórzy czują się lepiej od innych, jak mają wszystko naj. Ja nie czuję parcia na udawanie, że czytam najtrudniejsze, najlepsze książki świata godne literackiej nagrody nobla. To wpis o zwykłych, dość popularnych książkach, które już na zawsze pozostaną moimi ulubionymi. Jakie to książki i dlaczego właśnie one? Wejdź i sprawdź.

4 maja – Matura w ciążowej bluzeczce – To nie koniec świata

Są takie egzaminy, do których nigdy nie da się przygotować tak w 100%. Mi się udało. Zdałam oba moje egzaminy dojrzałości.

9 maja – Gap year według Miniaturowej – A Ty jak go spędzisz?

Jesteś ciekaw, jak spędziłam rok przerwy między liceum, a studiami? Może i nie żyłam z nepalskimi mnichami i nie skoczyłam na bungee, ale też było fajnie 🙂

12 maja – To nie jest wina dziecka, że nie ogarniasz!

Wiem, że są matki hajnidów, matki dzieci niepełnosprawnych, czy po prostu samotne mamy, czy słomiane wdówki które robią milion rzeczy jednocześnie i ledwo się wyrabiają. I te kobietki rozumiem. Ale jak mi zaczyna kwękać dziewczyna, która ma super sytuację życiową,a i tak wszystkie swoje niepowodzenia zwala na dziecko, to coś tu jest bardzo nie halo!

15 maja – My – niedojrzałe mamy. List do Pana Dojrzałego

Ludzie potrafią zwyzywać, a nawet poszturchiwać ciężarne nastolatki, by następnie splunąć im pod nogi i powiedzieć „niedojrzała smarkula”. To kto tu do cholery jest niedojrzały zachowując się w ten sposób?!

17 maja – Wyzwanie SuperMama – Pokaż, że jesteś #SuperMama

Każda mama powinna odpowiedzieć sobie na pytanie, co sprawia, że jestem super? Nie przepadam za łańcuszkami i blogerskimi gierkami, ale wyzwanie Super Mama jest świetne i naprawdę warto wziąć w nim udział. Zapraszam do sprawdzenia moich 10 powodów, dla których uważam się za Super Mamę.

20 maja – Brudna książka – czy zawsze taka zła?

Jesteśmy jak książki. Jedni przeczytają tylko kilka stron naszej historii, drudzy obejrzą tylko okładkę, a najbardziej cenię tych, którzy…

24 maja – Jak spakować się do szpitala? Historia przeklętego plecaka

Mamy taki jeden duży plecak w domu, w którym trzymam spakowane na wszelki wypadek rzeczy do szpitala. Ostatnio tylko go dotknęłam, by przesunąć go w szafie. Kilka dni później stało się!

30 maja – Jak budować relacje – Poradnik na podstawie wizyty na #BCPoznan

Ludzie są jak pizza. Nie bądź zepsutą pizzą. Daj się nam zejść 🙂

Podsumowując

Majowe wspominki wydają się być dość puściutkie ze względu na to, że w moim życiu działo się bardzo dużo. Mam nadzieję, że zajrzycie do wpisów, które sprytnie ukrył przed Wami Facebook, bo bawi się ze mną i z Wami w kotka i myszkę 🙂 Ale się nie poddaję!

Wierni czytelnicy donoszą mi, że sami co kilka dni sprawdzają, czy na stronie pojawiło się coś nowego. To bardzo miłe z ich strony! Ja natomiast mogę Was zapewnić, że praktycznie codziennie piszę na fanpage Pani Miniaturowa co najmniej dwa nowe posty! Zwykle rano i wieczorem. Dodatkowo działam też na Twitterze PaniMiniaturowa oraz na Instagramie Miniaturowa.pl, gdzie staram się regularnie wrzucać coś nowego. Nie zapomnijcie dodać mnie do obserwowanych 🙂 Dziękuję!

Skip to content