Czerwiec 2017 – Miesiąc kobiet z jajami

Jeżeli nie miałaś czasu śledzić dokładnie mojego bloga, koniecznie sprawdź, czym uraczył nas czerwiec 2017 u Pani Miniaturowej. Prawdopodobnie Facebook nie pokazał Ci nawet połowy z tych tekstów, zatem możesz sobie spokojnie nadrobić zaległości – a naprawdę warto!

Przyglądając się wpisom, które napisałam w przeciągu ostatniego miesiąca, można dojść do wniosku, że nie miałam za bardzo czasu na pisanie. Wstydu nie ma, bo powstało w sumie 11 artykułów. Co najmniej połowa to teksty dla kobiet z jajami. Nie wiem ile jeszcze będę musiała pisać w tym stylu, żeby ludzie przestali nazywać mnie parentingiem. Sam fakt posiadania dziecka przez autorkę bloga, to chyba jeszcze nie wyrok? Chociaż kto Was tam wie 😉

Czerwiec 2017 – miesiąc kobiet z jajami!

 

4 czerwca – Głupi Jaś – Smutne bajki dla dorosłych

Kilku panów doszukiwało się w tym tytule krypto-pornola. Przepraszam, że tak sromotnie się na mnie zawiedliście 🙂

Ale też jest z przytupem. To wpis o tym, że jak chcesz mieć złote serce, to trzeba mieć żelazną dupę. Bo to, że karmiłeś i poiłeś swoich znajomych przez kilkanaście lat, nie znaczy, że kiedykolwiek ci się odwdzięczą. O usłyszeniu „dziękuję” też możesz zapomnieć. Na szczęście nigdy nie jest za późno żeby zmądrzeć i pozbyć się huby rosnącej na plecach.

5 czerwca – Lost in Poznań – Jak Miniaturowa została kloszardem

Miniaturowa z jajem, o tym, jak prawie została poznańskim kloszardem. Jakie sztuczki pozwoliły mi przeżyć w miejskiej dżungli? Dowiesz się z tekstu 🙂

7 czerwca – Poprawni na maxa – Czy zwracać uwagę cudzym dzieciom?

Milczenie jest akceptacją. A ja nie zamierzam tolerować nagannych zachowań. Po prostu nie! I Wam też to zalecam. 

10 czerwca – Fotograf szuka modelki – Wspomnienia z #BCPoznan

Krótkie wspominki niepełnosprawnej kobietki + klimatyczna sesja ze mną w roli modelki. Warto zajrzeć, choćby dla tych pięknych zdjęć autorstwa Michaliny z bloga Krótkie Nóżki!

14 czerwca – Dziecko mówi nie i nagle wszystkim odwala

Współcześni rodzice mają mega parcie na to, żeby ich dzieci spełniały wszystkie możliwe normy, mody i trendy. Nawet alergie im wymyślają, poważka, bo niektórzy myślą, ze to takie fajne i modne mieć alergię. Bleh. Maluchy od jak najwcześniejszych lat ustawiane są w boksach startowych wyścigu szczurów, uczone są bezpośredniości, niezależności i asertywności… ale gdy dziecko mówi „nie”, nagle wszystkim odwala! Weźcie się ludzie zdecydujcie czego chcecie!

16 czerwca – Kim ty kurna jesteś, żeby mówić mi, że nie dam rady?!

Bo mnie to generalnie wkurwiają ludziki, które myślą, że mają prawo mówić mi, że nie dam rady. Wow, dzięki za motywacje… idźcie na korki z kołczingu! Zapraszam do lektury wszystkie kobietki, które boją się spróbować czegoś nowego.

Dziewczyny, śmiało sięgajcie po swoje marzenia, a jak się nie uda to… 

18 czerwca – Dałam dupy i co teraz? Wejść pod kocyk i udawać, że mnie nie ma?

Sztuka radzenia sobie z porażką. Czasem nawet jak mocno zepniemy dupcie to i tak coś spartolimy. Po prostu. Po ludzku. I nie ma się czego wstydzić. Bo tylko głuptas nie wyciąga lekcji ze swoich niepowodzeń!

19 czerwca – Kaleka mnie denerwuje – Kto w ogóle lubi kalekę?

Orzeczenie o niepełnosprawności mnie nie definiuje! Jestem kimś więcej niż tylko „kaleką”, którą właśnie mnie nazwałeś.

25 czerwca – Za stara na wszystko – Pora umierać!

Ubóstwiam wręcz, gdy ktoś mówi mi, że jestem za stara żeby spełniać swoje marzenia, bo on nigdy nie miałby odwagi tego zrobić. Człowiek, weź się puknij w głowę! A Wy dziewczyny, wchodźcie tutaj szybciutko po odrobinę dobrego słowa.

26 czerwca – Gotowanie dla leniwych i opornych

Cóż, czerwiec 2017 nie obfitował w zabawne teksty, ale plotki głoszą, że ten wpis to nawet zabawny był 🙂 Gratka dla Kiepskich Pań Domu bez kompleksów! 

28 czerwca – Burza, którą będę pamiętać do końca życia

Obserwując z Omenem największą burzę, jaka uderzyła w Opole w ciągu trzech ostatnich lat, przypomniała mi się ta jedna, najgorsza. Burza, którą zapamiętam do końca życia. Brrr… To nie jest wpis dla ludzi panicznie bojących się burzy!

 

Czerwiec 2017 był całkiem spokojny jeżeli chodzi o liczbę wpisów, ale z treścią… oj tam to już powoli się działo, choć to jeszcze nie było wrzenie 🙂 Ciekawi, jaki będzie lipiec? Zostańcie ze mną i obserwujcie co nowego na blogu, a na pewno się dowiecie. Zapraszam!

Moje social media:

Facebook Pani Miniaturowa 
Google+ Pani Miniaturowa 
Instagram Miniaturowa 
Twitter Pani Miniaturowa 

Skip to content