Fotograf szuka modelki – wspomnienia z #BCPoznan

Dawno, dawno temu, gdy moja pewność siebie dopiero kiełkowała, natknęłam się w sieci na ciekawe ogłoszenie. Pan Fotograf szukał modelki. Opis pod ogłoszeniem bardzo mnie zaciekawił, więc postanowiłam go przetestować.

Fotograf szuka modelki

Co było w treści ogłoszenia? Fotograf amator poszukiwał pań chętnych na sesje. Napisał, że może być to każda kobieta, bez różnicy jak wygląda. Czy jest chuda, gruba, ruda, blond czy siwa. Kilkukrotnie podkreślał, że zgłaszać może się każda chętna pani. Postanowiłam sprawdzić, czy faktycznie jest tak jak napisano w ogłoszeniu. Nieskromnie pomyślałam, że skoro tak mu zależy na różnorodności to będę się nadawała idealnie. Dodatkową zachętą był fakt, że fotograf był z Opola, dzięki czemu nie musiałam nigdzie daleko jechać. Napisałam. Odpowiedź dostałam. Nie była to najprzyjemniejsza rzecz jaką w życiu czytałam. Wystarczyłoby krótkie „nie”, natomiast ja otrzymałam wykaz moich „defektów” uniemożliwiających panu normalną pracę. Cóż… panu owszem zależało na różnorodności, faktycznie chciał fotografować każdą panią. Niestety nie był przygotowany na niepełnosprawną kobietę. Podkreśliłam, że w sumie to ja tylko jestem niska, więc jakiegoś większego problemu ze mną nie ma, ale fotograf już mi nie odpisał, potwierdzając to co podejrzewałam od samego początku. Że pisząc każda miał na myśli każda śliczna. Jego święte prawo wybierać sobie modelki, aczkolwiek niesmak po otrzymaniu nieładnej odpowiedzi pozostał. Od tej pory niechętnie pchałam się przed aparaty, lecz ostatnio zrobiłam mały wyjątek. I jestem zachwycona!

Miniaturowa sesja u Michaliny z bloga Krótkie Nóżki

Zdjęcia robiłyśmy na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich 

 

Dla Michaliny wstałam o 7:00 rano! Musiałyśmy zdążyć ze wszystkim, bo już o 10:00 rozpoczynał się pierwszy oficjalny dzień Blog Conference Poznań, którego uczestniczkami obie byłyśmy.

Michalina może i jest Krótkie Nóżki, ale zdecydowanie ma magiczne rączki!

Blog Conference Poznań jest jedną z największych konferencji organizowanych dla blogerów z całej Polski.

Michalina, dziękuję za przepiękną sesję!

Zapraszam Was do polubienia fanpage Krótkie Nóżki, nie zapomnijcie zajrzeć również do Pani Miniaturowa.

Skip to content