10 zalet bycia niską kobietką

Nie od dziś wiadomo, że jak bloger raz na jakiś czas nie splami honoru kretyńską listą, to żaden z niego bloger! Oto one! 10 zalet bycia niską kobietką. Enjoy!

1. Heels from hell

Możesz bezkarnie nosić szpilki i koturny, bo żaden facet nie poczuje się przez to gorzej. Ba, nawet jak wejdziesz na drabinkę, to wciąż może znaleźć się ktoś wyższy od ciebie! Zero męskich kompleksów i + 10 punktów za bycie dobrą koleżanką. 

2. Szmaciany Mount Everest

Gdzie jest miejsce ciuchów, które jeszcze nie są brudne, ale już nie są czyste? Trafiają do Odwiecznego Kręgu Życia. Krzesło, łóżko, krzesło, łóżko! Wiesz, że jesteś mega niską laską, jeżeli uzbierasz górę ciuchów, a nadal mieścisz się z nimi na łóżku! Brawo, ty mała leniwa buło.

3. „Nie mam rączek”

Uwaliło Ci obie rączki, to znaczy…masz minę, jakbyś ich faktycznie nie miała, bo nie sięgasz tam gdzie byś chciała. Stoisz wiec ze smutną miną pod szafką kuchenną/półką w sklepie/ gdziekolwiek, robisz minę kota ze Shreka i już każdy wie, że musi zrobić wszystko za Ciebie, bo jesteś smutną, niską kobietką. Oj, oj. Prawie dałam się nabrać!

4. Jesteś taki zabawny, zjem Cie na końcu!

Wieść głosi, że małe człowieki najadają się małą ilością jedzenia. BUAHAHAHAHAHAHAHAHA!

5. Tymczasem…

Prawda jest taka, że po prostu upijasz się małą ilością alkoholu. Chociaż…co ja mówię! Nawet piwo bezalkoholowe sprawia, że bełkoczesz i chichoczesz jak wariatka! Albo masz to już w pakiecie?

6. Jesteś najlepszą niską kumpelą

Ty i Twoja psiapsi możecie oszczędzać na ciuchach, kupując zestawy 2w1 z serii Mama i Córka…

7. Kupowanie kostiumów nigdy nie było takie łatwe!

Jak masz ochotę kupić strój księżniczki, bluzę w kotki, albo spodnie z różowymi cekinami, nie musisz szukać na ChinaExpress. Po prostu wchodzisz do pierwszego lepszego sklepu dziecięcego… Wszystko pasuje!

8. Nie odważy się marudzić

Możesz usiąść facetowi na kolanach i nie zacznie stękać, że jesteś za ciężka…a przynajmniej nie tak od razu. 

9. Przeżyjesz

W razie napadu na bank lub włamania do domu masz większe szanse na przeżycie. Rabusie nawet nie zauważą, jak chowasz się do szafki…

10. Borze szumiący, jaka ona jest milusia!

Ludzie z automatu myślą, że jesteś słodka i urocza…a potem otwierasz buzię… BUM! Czar pryska. Jesteś jak ta mała trująca żabka z puszczy amazońskiej…

 

Myślisz, że nie masz zalet? Sama je sobie stwórz i się ich trzymaj!


Lubisz „małe” tematy? Przeczytaj więcej!

– Teksty, których muszą wysłuchiwać niscy ludzie

– Czego warto nauczyć niskie dziecko?

– Inność, którą trudno pokochać. Za wysoka, za niska

– Dorosła przynęta na pedofila

– Jestem niska i mam kompleksy

– Nikt mnie nie chce, bo jestem niska!

Pozdrawiam, 
Wasza Pani Miniaturowa <— Weź nie pytaj. Weź się przytul polub mój fanpage!

Skip to content