Zdradził. I co dalej? – W krzywym zwierciadle

Stało się. Zdradził Cię, a na dodatek się o tym dowiedziałaś. Ty niedobra ty! I po co wściubiać nos w nie swoje sprawy? Teraz się zastanawiasz co zrobić z tą bolesną wiedzą? Przede wszystkim powinnaś wiedzieć, że jesteś suką, a on ma na to dowody. Tak, tak, moja droga, to wszystko Twoja wina, co Ty nie wiedziałaś? Przecież mężczyzna jest niewinny! Do zdrady doszło, bo został do tego ZMUSZONY, przez Ciebie, przez pracę, przez problemy w życiu, przez kolegów, przez Tamtą kobietę. Zdrada nigdy nie jest samowolną decyzją mężczyzny, on jest jedynie niewinną ofiarą, tylko Ty tego nie rozumiesz. A powinnaś!

zdradził 2

Zdradził i co dalej?

Ale do rzeczy, co robić, gdy mężczyzna Cię zdradził?
Przede wszystkim powinnaś go przeprosić – to w końcu Twoja wina, co nie? Ty mu wręcz kazałaś puścić Cię w trąbę z inną kobietą, On tego z pewnością nie chciał. Zapamiętaj to sobie raz na zawsze.

Następnie powinnaś zrobić rachunek sumienia. Te wszystkie przypalone zupy, odwiedziny u koleżanek, o których go informowałaś z tylko tygodniowym wyprzedzeniem, czy podejrzanie długie wyprawy po bułki do sklepu, to nie są przelewki. Ostatnio nie było Cię 12 minut, a przecież zwykle wracasz po 8! To oczywiste, że Ty go pierwsza zaczęłaś zdradzać, bo listonosz wpada podejrzanie często, z pracy wracasz dziwnie zmęczona, a te wszystkie wspólne zakupy z siostrą to tylko przykrywka. Zdradził, bo musiał!

zdradził 3

Przeprosiny przyjęte?

Gdy już go przeprosisz i zrozumiesz, czym popchnęłaś go w ramiona innej, powinnaś się z nią zaprzyjaźnić. Co? Nie chcesz? A co mnie to obchodzi, że nie macie wspólnych tematów, bo dziewucha ledwo skończyła gimnazjum? Umów się z nią na kawę, podaruj jej Twoje perfumy, które On tak lubi i dogadajcie się co do grafiku i sprawiedliwego podziału obowiązków. Ty masz prać, gotować, wychowywać dzieci, sprzątać w chałupie, prasować mu koszule i zbierać jego śmierdzące skarpety z podłogi, a ona będzie z nim chodzić do kina, wyjeżdżać na weekendowe spa i odwiedzać drogie knajpki. Omówiłyście najważniejsze kwestie? To dobrze, przejdźmy do kolejnego kroku.

Zawsze powinnaś ochoczo wyganiać go na miasto z kumplami (lub Twoją nową przyjaciółką. Bo przecież kto się nim tak dobrze zaopiekuje jak nie ona?). Po siedzeniu z Tobą w zatęchłym odorku szczęśliwej rodziny potrzeba mu świeżego powietrza. Nigdy nie powinnaś narzekać, że późno wrócił (przecież wrócił, więc o co Ci chodzi?!), albo przepił całą pensję. Nie macie pieniędzy, bo jesteś niegospodarna, za dużo wydajesz na jedzenie dla siebie i dla dziecka. Szamponu lub podpasek też tak właściwie nie potrzebujesz, mogłabyś używać chusteczek higienicznych, wyszłoby taniej, a jemu odrobina relaksu się należy. Twój facet to lew finansów i zapamiętaj to sobie.

zdradził 4

To już wiesz?

Teraz gdy już wiesz jak z godnością zachować się, gdy zmusisz swojego faceta do zdrady, idź ukorzyć się przed całą rodziną. Niech wszyscy wiedzą jaka jesteś zła i jak go krzywdziłaś, a on był na tyle cudowny, że wspaniałomyślnie Ci wybaczył i postanowił żyć z Tobą dalej. We trójkę. Już na zawsze razem. Ona, On i Ty.

Aha! I zróbcie kolejne dziecko, które z pewnością scementuje Wasz związek. Będzie ono jasnym sygnałem dla znajomych i rodziny, że u Was wszystko jest w najlepszym porządku.

Szczęścia życzę na nowej drodze życia!

I nie zapomnijcie o prezencie dla kochanki na Święta!


Pozdrawiam,
Twoja Miniaturowa

PS: Zdradził? Niech popamięta.

Skip to content