Archiwum wpisów z poprzedniego bloga

Udław się taką tolerancją

udlawsie

Drogi kolego blogerze, Twoja logika mnie poraża. Potrafisz opublikować notkę, w której tłumaczysz ludziom, że ustawianie tęczowego profilowego na facebooku to obciach, owczy pęd, niezdrowa moda i powinno nas to wszystko gówno obchodzić, bo cała akcja toczy się w innym kraju. Ba! Nawet pochwaliłeś się usuwaniem ze znajomych osób, które ustawiły sobie tęczowe profilowe.

Parę dni później hejtujesz kobietę, która poprosiła o eutanazję. Chora otrzymała zgodę od specjalistów. Narobiłeś sobie wtedy odcisków na palcach, pisząc jakie to straszne, że „oni ją zabiją”. Rzucałeś gromy na ludzi, „którzy chcą się bawić w Boga”. Twierdziłeś, że nikt nie ma prawa zabić drugiego człowieka, że jest głupia, bo chce się zabić, a lekarze to idioci, którzy wolą zabijać niż leczyć. Serio tak uważasz? Jesteś absolutnie pewny, że to tylko jej kaprys, a nie świadoma decyzja, a ludzie, którzy przysięgali za wszelką cenę ratować ludzkie życie, wolą ją zabić z lenistwa? Masz Ty chociaż odrobinę rozumu? Przypomnę Ci Twoje własne słowa „to się dzieje w innym kraju, co Was to obchodzi polaczki-cebulaczki”. A Ciebie co obchodzi obca kobieta w innym kraju? Kto dał Ci prawo do decydowania o jej życiu?

Potrafisz chamsko skomentować komuś fotkę, wyśmiać upośledzonego dzieciaka, nakręcić filmik z pijanym bezdomnym, nazwać niepełnosprawnego kaleką, a po wszystkich tych „mądrościach” publikujesz kolejną notkę na blogu. Obowiązkowo bardzo łzawą. O tym, że zginął młody człowiek, bo był prześladowany. Piszesz jakie to strasznie, że ludzie tacy są, bo Ty byś nigdy tak nie zrobił drugiemu człowiekowi. Bo przecież jesteś tolerancyjny. I nie przejmujesz się tym, że przez ostatni tydzień uparcie udowadniałeś wszystkim, że jest zupełnie na odwrót. To jest Twoja tolerancja głąbie. A teraz ja przedstawię Ci moją. Do dupy z taką tolerancją!

Jeżeli dalej chcesz robić z tolerancji swoją sukę, zerżnij ją ten ostatni raz, a potem się nią udław. Wiesz czemu? Bo ja już serio wolę szczerego homofoba, prawdziwego mizogina i pyskatego rasistę niż tak napompowanego sztuczną tolerancją człowieka jak Ty. Po nich przynajmniej wiem czego mogę się spodziewać, a po Tobie mogę się spodziewać chyba jedynie najgorszego.

 

Skip to content