Styl życia

Świąteczna sesja mamy i synka

Gdy parę tygodni temu moja starsza Siostra zaproponowała żebym wzięła udział w sesji zdjęciowej, machnęłam ręką.
– A co ja jestem gwiazdą filmową, żeby sobie sesje robić? – odparłam.  Ale Siostra nie odpuściła tak łatwo.

– Idź. Będziecie mieli piękne zdjęcia z małym na pamiątkę – nalegała, wiedząc doskonale czym mnie przekonać.
– W sumie racja. Tak mało mamy wspólnych zdjęć – przytaknęłam. Tak oto z osoby, która nigdy o tym nie myślała, nie planowała, wzięłam udział w sesji. Mój syn okazał się być bardzo wdzięcznym modelem, dzięki któremu świąteczna sesja udała się wyśmienicie. Efekty są oszałamiające, a to wszystko dzięki Karolinie!

swiateczna-sesja-kf

Świąteczna sesja

Mimo początkowej niepewności, z niecierpliwością wyglądałam ostatniej soboty listopada. Tego dnia miała się odbyć nasza pierwsza, rodzinna sesja świąteczna. Już dzień wcześniej szykowałam ciuchy i zastanawiałam się, czy uda mi się tak długo wciągać brzuch : ) Która z nas nie zna tego nerwowego przygładzania koszuli, poprawiania krawata swojemu kochanemu mężczyźnie oraz sprawdzania swojej fryzury?!
Wreszcie wybiła godzina zero, jedziemy! 

świąteczna sesja 3

Najbardziej obawiałam się tego, jak zachowa się Omen, choć po obejrzeniu tych zdjęć chyba powinnam zmienić jego pseudonim blogowy na Aniołek?! Jest dość nieśmiały, zaczyna się już w miarę fajnie odzywać do innych dzieci, gdy go zagadną, ale nadal nie przepada za rozmawianiem z obcymi dorosłymi. Teoretycznie to dobrze, a w praktyce… bywa różnie.

świąteczna sesja 4
Na szczęście Karolina ma doświadczenie w rozmawianiu z dziećmi, bo przecież sama jest mamą. Omen intuicyjnie wyczuł, że to „swoja kobieta jest” i po chwilowej tremie szybko się rozluźnił i świetnie współpracował.

świąteczna sesja 5


Cierpliwie i z uwagą słuchał poleceń Karoliny, a uśmiech oblewał najsłodszym miodem, jaki potrafił z siebie wykrzesać. Chyba powinnam być zazdrosna! Synek nie pozwala mi robić sobie zdjęć, a jak już uda mi się go namówić do pozowania i proszę go o ładny uśmiech to… strzela minę wariata, że aż strach potem komukolwiek takie fotki pokazać ; ) Wasze dzieciaki chętnie pozują do zdjęć?

 

świąteczna sesja 7

Nasz model najbardziej zainteresowany był tą gwiazdką na patyczku, chyba już wiem, jakie ozdoby do jego pokoju zorganizować w tym roku. Swoją drogą, zwróćcie uwagę na scenerię dookoła nas. Prawdziwy klimat świąt, super!

 

świąteczna sesja 1

Kilkukrotnie wspominałam na fanpage Pani Miniaturowa, że Omen już niedługo mnie przerośnie. Czekam na ten moment i bardzo mnie to cieszy. To znaczy, że mój syn jest zdrowy. Nie ma większych powodów do szczęścia niż zdrowie naszych bliskich, prawda?

 

świąteczna sesja 8

Co tu dużo pisać, moje dziecko wykorzystało limit bycia grzecznym i posłusznym do końca roku! Dzielnie powtarzał wszystkie ujęcia, ani razu na nic się nie poskarżył. W końcu siedzenie w puszystych śniegowych chmurkach było bardzo przyjemne : )

 

świąteczna sejsa 6

Syn i mama zadowoleni? Sesja świąteczna udana! Dziękujemy Karolino!

 

świąteczna sesja 9

świąteczna sesja 10

Mamo, tato, na co czekacie? Na świąteczną sesję z dzieciakami naprzód marsz!
Polecam gorąco z całego serca – Pani Miniaturowa

świąteczna sesja 11

Skip to content