Związki

Jeden błąd i do piachu?

Kto nigdy nie czytał babskiego pisemka, gdzie opisane były różne damskie gafy, ręka do góry. A teraz wszyscy, którzy podnieśli, sio do kąta się wstydzić. Każdemu z nas wpadła kiedyś w ręce taka gazetka lub na własne uszy usłyszał historyjkę o czyjejś wpadce. Krępujące sytuacje, „fa-pa” (jak pisze mój kolega), obciachy stulecia, o których rozpowiadają znajomi, to nasza codzienność. Jest to rzecz tak naturalna jak spanie, czy oddychanie. Lecz, czy jeden głupi błąd, typowa wpadka, to powód, aby kończyć dopiero kiełkującą znajomość?

Wszystkim z nas gafy się zdarzają, zdarzały i zdarzać będą. A jakie są nasze reakcje? Jedni robią dobrą minę do złej gry, drudzy umierają ze wstydu. Istnieje też spore grono osób, które uważają, że im się nie powiodło w życiu, właśnie przez wpadki, które im się przytrafiły.
Moim zdaniem niektórzy ludzie przeceniają rolę wpadek w swoim życiu. A już zwłaszcza tych z wątkiem miłosnym w tle.

Byłam z nim na randce. Ciągle milczał i dziwnie się patrzył. Po powrocie do domu zerknęłam w lusterko. Na brwiach miałam grube fioletowe krechy! Wyglądałam jak potwór, a mój wymarzony chłopak już nigdy więcej się ze mną nie umówił!„.

…a wtedy kichnęłam tak mocno, że obsmarkałam sobie całą rękę, a nie miałam chusteczek! Chłopak, z którym byłam na randce powiedział, że jest gdzieś umówiony i szybko się ulotnił. Więcej się nie odezwał„.

Byliśmy na naszym drugim spotkaniu, spacerowaliśmy w parku. Przypadkiem wdepnęłam w wielką psią kupę! Ale było mi wstyd! A mój ukochany zaczął rechotać jak szalony, musieliśmy skończyć wcześniej randkę, bo nie miałam jak wyczyścić buta. Chłopak więcej do mnie nie oddzwonił, przestał odpisywać na smsy.

Ileż ja się tego naczytałam w pisemkach, a drugie tyle nasłuchałam od koleżanek. Scenariusz zawsze był taki sam. Idealny On, idealna Ona i ich Cudowna Randka. Nagle dziewczyna zalicza wpadkę i bum! Jeden błąd i do piachu! Koniec True Love. Ale czy na pewno? Kobieto, jeżeli sądzisz, że chłopak zwiał tylko dlatego, że przytrafiło Ci się jakieś głupstewko, to puknij się w swoje upudrowane czółko! Facet gdy chce od Ciebie uciec, to czeka tylko na odpowiedni pretekst. Powodem może być wszystko. Nawet coś tak banalnego jak Twoja wpadka, błąd, który powinien budzić śmiech, a zamiast tego sprawił, że koleś uciekł.

Prawdziwe zauroczenie zaślepia. Zamyka oczy na wszelkie wady partnera, a każda, nawet najbardziej obciachowa wpadka wydaje się urocza! Jeżeli było Wam przeznaczone stworzyć związek to tak by się stało, bez względu na wszystko. Dlatego Kochana, nie obwiniaj swojej niezdarności, czy pecha, o to, że nie wyszło Ci z chłopakiem. Wiń tylko jego. A najlepiej to ciesz się, że nie straciłaś więcej czasu na kogoś kto nie był Ciebie wart. A wiem, że nie był, bo odstraszyła go malutka bzdurka. Jeden błąd. Autentyczne uczucie nie umiera tak łatwo.

„Będę cię kochać w zdrowiu i w chorobie” nie jest pustym, romantycznym sloganem bez głębszego przekazu. Gdy to usłyszysz, wiedz, że ktoś postanowił Cię kochać, bez względu na wszystko.

Odważysz pochwalić się swoją randkową wpadką w komentarzu?

Polub fanpage Pani Miniaturowa na facebooku!

Skip to content