Definicja kobiety

Definicja kobiety? Hmm, czy możliwe jest definiować niedefiniowalne? Szczegółowo opisywać sprawy nieopisywalne? Może jednak warto próbować, bo czym byłby świat, gdybyśmy nigdy nie próbowali? 

Definicja kobiety

Kobiety są dość pociesznymi stworzonkami, składają się na to HORRORmony, które miotają nami przez większość naszego życia. Dzika mieszanka cywilizacyjno-kulturowa, którą karmi się nas od małego. A także wpływ mass-mediów, które, czy tego chcemy czy nie, choćbyśmy były najbardziej zatwardziałymi, super-hiper alternatywnymi hipsterkami, to jednak jakiś wpływ na nas mają. Jesteśmy sumą niepowtarzalności i różnorodności, pomnożonymi przez wyjątkowość do N-tej potęgi. Jesteśmy kobietami. Jesteśmy z Wenus, z Księżyca, z ul. Nie Z Tej Ziemi 7/13. 

Nie musisz nas rozumieć, a nawet jak zrozumiesz to za moment przestaniesz. Zmieniamy się jak pogoda. Jesteśmy jak promienie słońca w deszczu. Przelewamy się twemu rozumowi i rozsądkowi przez palce. Ukrywamy to, co i tak widzisz, a pokazujemy to, czego i tak nie zauważysz. Jesteśmy silne i twarde, dlatego potrzebujemy czułości i delikatności. Jesteśmy kruche i wrażliwe, dlatego potrzebujemy mocnego męskiego ramienia. Jesteśmy niezależne, dlatego pytamy o opinię. Podejmujemy decyzję, a zaraz zdajemy się na ciebie. Potem zmieniamy zdanie. Bo tak. Taka jest definicja kobiety. To jest normalne. A nawet jeśli jest zupełnie inaczej… to jednak jest tak jak być powinno. Ponieważ wszystkie jesteśmy inne, różne, a jakby przez to odrobinę takie same.

My wszystkie kobiety, tak uroczo nienormalne. A mimo to zakochane i przez Was kochane. Chcesz poznać przepis na miłość?


Jeżeli spodobał Ci się ten artykuł, udostępnij go dalej. To Twoje ciche dziękuję za serce, które włożyłam w jego stworzenie.

Pani Miniaturowa <– to magiczne klikadełko przeniesie Cię na mój fanpage na Facebooku. Tam klikasz „lubię to” i śmiejesz się z pozostałymi trzema tysiącami osób z moich postów i grafik. 

Skip to content