Pani Miniaturowa w Brązowej Dziesiątce Najbardziej Wpływowych Blogerów 2019 roku!

Gdy myślisz, że w tym roku obejdziesz się smakiem, a tu taka niespodzianka 🙂 Jason Hunt kolejny rok z rzędu uznał, że moje blogowanie ma realny wpływ nie tylko na środowisko blogerskie, ale i na ludzi, którzy mnie czytają. Pani Miniaturowa w Brązowej Dziesiątce Najbardziej Wpływowych Blogerów 2019 roku! Dziękuję za wyróżnienie!

 

Ale, ale, to jeszcze nie wszystko! Jak już się chwalę, to opowiem Wam o wszystkim, czego dowiedziałam się z tegorocznego rankingu!

Okazało się, że ponownie znalazłam się na liście najbardziej medialnych blogerów. Awansowałam z 29 miejsca na 20. Żeby było zabawniej mój ekwiwalent reklamowy spadł prawie o połowę, to znaczy, że wydałabym mniej pieniędzy, żeby zareklamować się tak w mediach, jak one zrobiły to za mnie 

Ale nie to mnie tak zdziwiło! Przyznać się, kto tam obserwuje Instagrama miniaturowa.pl ? Wy Wariaty kochane, wiecie, że nastukaliście mi CZWARTE miejsce zaangażowania fanów na Instagramie – brawo dla Was i dziękuję Wam serdecznie za aktywne klikanie i komentowanie 

Wiecie dlaczego ten wynik jest taki oszałamiający? Ponieważ mam tutaj https://www.instagram.com/miniaturowa.pl/ tylko 2 tysiące obserwujących i konkurowałam z największymi sławami, które tych fanów mają liczonych w SETKACH tysięcy!  Moja popularność kontra popularność, np. Janina Daily lub Mamyginekolog, szok!

Jesteście gadatliwi i oby tak dalej 
Dziękuję Wam za te wyniki, bo gdyby nie Wy, to by mnie w tym rankingu nie było 

Pozdrawiam,
Pani Miniaturowa

Skip to content