Jeszcze raz krótko o mnie

Hallo, hallo, witam wszystkich nowych odwiedzających, którzy trafiają do mnie dzięki nominacji w NTO na  Osobowość Roku 2020 w kategorii Działalność społeczna i charytatywna lub po wywiadzie dla Noizz – Niskorosła o żartach Ekipy Friza z Mini Majka
Mam na imię Agata, pochodzę z Opola. Mam 133 cm wzrostu, ale i olbrzymie poczucie humoru oraz gigantyczny dystans do siebie i świata.
Kilka lat temu zaczęłam pisać bloga miniaturowa.pl, w którym opisuję wszelkie bolączki życia kobiety (i matki) z niepełnosprawnością i z niskorosłością.
Osobom sprawnym tłumaczę i pokazuję, jak żyje przeciętna niskorosła i niepełnosprawna w Polsce. Uwrażliwiam ich na nasze potrzeby i bolączki. Natomiast osobom z niepełnosprawnościami staram się dawać dobry przykład przełamywania barier, ale i tabu, którymi obarczone są niektóre sfery naszego życia.
Pokazuję, jak z uśmiechem można próbować walczyć z naszymi słabościami i chorobami. Odczarowuję historię ludzi z orzeczeniami, by udowodnić światu, że blogi osób niepełnosprawnych nie muszą być smutne i nudne.
Zapraszam na stronę mojej nominacji https://nto.pl/p/kandydat/agata-grzesik%2C1904491/
A chętnych, by mi pomóc zapraszam do głosowania sms (płatne) lub do udostępnienia tego posta (darmowe)
Żeby zagłosować, wyślij SMS
OPC.1
na numer 72355
Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie
Pozdrawiam
Pani Miniaturowa
PS: A Tym, którzy czują, że chcieliby mi postawić kawę i utrzymać tego bloga (i mnie) przy życiu, zapraszam na mój Patronite , gdzie Wasze wsparcie możecie okazać w postaci materialnej, potrzebnej na opłacanie faktur za bloga 🙂
Skip to content